Konferencja naukowa: Konstytucja Biznesu - nowy wymiar gospodarki

Polska Fundacja Prawa Konkurencji i Regulacji Sektorowej Ius Publicum wraz z Instytutem Prawa Gospodarczego Sp. z o.o. mają zaszczyt zaprosić do udziału w ogólnopolskiej konferencji naukowej pt.: „Konstytucja Biznesu – nowy wymiar gospodarki.”

DATA I MIEJSCE
17-18 Października 2017 ROKU

WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI UŚ W KATOWICACH, UL. BANKOWA 11B
17 października (wtorek) – CZĘŚĆ NAUKOWA
18 października (środa) – CZĘŚĆ STUDENCKO-DOKTORANCKA

TEMAT
Konferencja jest okazją przedyskutowania nadchodzących zmian w dziedzinie prawa gospodarczego i spotkania się przedstawicieli biznesu i jednostek administracyjnych województwa śląskiego z ekspertami prawniczego środowiska naukowego oraz przedstawicielami Ministerstwa Rozwoju i Finansów. Głównym przedmiotem dyskusji będą postanowienia nowej konstytucji biznesu, ustawy Prawa Przedsiębiorców i próby oszacowania ich wpływu na polską rzeczywistość gospodarczą oraz na relacje przedsiębiorców z organami administracyjnymi.

UCZESTNICY KONFERENCJI
Na konferencję zapraszamy przedstawicieli środowisk naukowych i akademickich, studentów, doktorantów, reprezentantów praktyki gospodarczej oraz środowiska biznesu, którzy zechcą włączyć się do dyskusji. Wstęp na konferencję będzie miał charakter otwarty i nie będzie biletowany. Konferencja będzie podzielona na dwie części. Udział w pierwszym dniu konferencyjnym – z panelem naukowym i dyskusyjnym – będzie wymagał uprzedniej rejestracji i potwierdzenia obecności. Udział w drugim dniu konferencji, przeznaczonym głównie dla studentów i doktorantów, nie będzie wymagał rejestracji, ani zaproszenia.

REJESTRACJA
Prosimy o rejestrację obecności poprzez wysłanie maila na adres: konferencjeprawne@gmail.com

PUBLIKACJE
Przewidujemy wydanie publikacji dotyczących omawianej tematyki w formie monografii pokonferencyjnej.

HARMONOGRAM

DZIEŃ 1
10:00-10:30 Przywitanie uczestników
10:30-12:00 Wykłady (panel naukowy)