Współpraca IPG z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach

Współpraca IPG z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach Miło nam poinformować o nawiązaniu stałej i w perspektywie długofalowej współpracy Instytutu Prawa Gospodarczego Sp. z o.o. z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach. Kooperację zainicjuje wyznaczenie nowych obszarów dla realizacji projektów badawczych, rozwojowych i wdrożeniowych z dziedziny nauk ekonomicznych i pokrewnych dziedzin humanistycznych rozwijanych na Uniwersytecie, a które stanowią również przedmiot zainteresowania Instytutu. Strony skoncentrują się na wymianie wiedzy i doświadczenia, obustronnego wsparcia merytorycznego w ramach wykorzystania najnowszych badań naukowych w praktyce rynkowej, jak również wsparcia teorii naukowej praktycznymi zagadnieniami nowoczesnej gospodarki. Działalność ta zmierzać będzie do unowocześnienia procesu kształcenia na uczelni, a szczególnie skupi się na potrzebach profilowania i wzbogacania programu kształcenia specjalistycznego, jak również na podwyższaniu kwalifikacji i transferu wiedzy, po stronie zarówno kadry naukowej oraz studentów, jak i po stronie pracowników oraz współpracowników Instytutu. Liczymy na udaną współpracę w zakresie wspólnych przedsięwzięć organizacyjnych, programowych oraz projektów badawczo-naukowych, które posłużą promocji działalności, a także rozwojowi potencjału Uniwersytetu Ekonomicznego i Instytutu Prawa Gospodarczego Sp. z o.o.

fot: Galeria fotograficzna Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach